catering dietetyczny

Catering dietetyczny premium Łódź

Zestaw testowy już od 47zł!

Zamów teraz
dieta pudełkowa

Dopasuj swoją idealną dietę!

Każdy wie, co jest dla niego najlepsze… ale w kwestii diety lepiej się upewnić.

Użyj kalkulatora
Fl Wwa 1920x1080 04

To nie jest kolejna dieta typu copy + paste

Ponad 1.250 nowych przepisów każdego miesiąca. Z nami nie zaznasz nudy!

Dlaczego warto
Fl Zako 1920x1080 02

Razem raźniej

Zamów dowolne 2 diety z dostawą pod tem sam adres w Łodzi i okolicach i wykorzystaj kod rabatowy -10%!

Dowiedz się więcej

Łódź i okolice

Chcesz jeść zdrowo i smacznie…

a do tego nie czuć, że jesteś na diecie?rnPostaw na FitLab catering dietetyczny z dostawą w Łodzi i zobacz jakie to proste!rnNieprzerwanie, od 2014 roku dostarczamy tysiącom Fitlabowiczów diety pudełkowe, dzięki którym zachowują świetną sylwetkę i doskonałe samopoczucie.

W naszej ofercie znajduje się obecnie aż 10 autorskich i prawidłowo zbilansowanych diet o różnej charakterystyce i kaloryczności. Skutecznie pomagamy w realizacji różnorodnych celów – od wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych, przez kuracje odchudzające po wykluczenia pokarmowe. Jeśli szukasz diety z dowozem na terenie Łodzi, która odmieni Twoje życie – czytaj dalej!

catering dietetyczny Lublin

Dieta pudełkowa

Wybierz swój catering dietetyczny premium z dostawą na terenie całej Łodzi!rnDieta to jeden z najważniejszych komponentów naszego życia. Podobno jesteś tym, co jesz, dlatego tak ważne jest w dzisiejszych czasach dbanie o prawidłowy dobór produktów, które spożywamy… ale kto ma czas gotować i interesować się żywieniem?rnW FitLab catering wiemy jak pomóc Ci w redukcji wagi, efektywnych treningach czy wykluczeniu konkretnych produktów z uwagi na ich nietolerancję, a jednocześnie nie zanudzać Cię tymi samymi smakami. Sprawdź nasze pakiety, by się o tym przekonać.

Poznaj korzyści

Czas

Czas

Nie chodzisz na zakupy, nie gotujesz i nie sprzątasz. Kiedy Ty masz czas dla siebie i swoich bliskich my zajmujemy się tym wszystkim dla Ciebie.

Różnorodność

Różnorodność

Nasze przepisy się nie powtarzają, więc nigdy się z nami nie znudzisz. Nasz Szef Kuchni oraz Dietetyk ciągle opracowują nowe receptury, dzięki którym życie nabiera smaku!

Pewność

Pewność

Dzięki interaktywnemu panelowi Klienta możesz łatwo i szybko przełożyć lub zawiesić dostawy. My natomiast zawsze na czas dostarczamy Twoją dietę.

Opiekę

Opiekę

Jeśli potrzebujesz wsparcia profesjonalistów – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zarówno od strony dietetycznej, jak i ogólnej opieki Klienta.

Fl 08.21 Wizerunkowa V1 01 Retouch2

Rozmawiamy, pomagamy!

Dietetyk w Łodzi? Teraz możesz go mieć zupełnie za darmo wraz z pakietem naszej diety pudełkowej! Justyna Sułkowska i Iwona Januszewska, główne Dietetyczki FitLab catering, od lat konsultują potrzeby naszych Klientów i rekomendują im programy żywieniowe.

735 998 448

Nasze podejście!

Zobacz jak może wyglądać Twój nowy sposób żywienia!

Określasz swoje potrzeby

Określasz swoje potrzeby

Zdefiniuj jakie są Twoje cele oraz upodobania.

1
Zamawiasz dietę

Zamawiasz dietę

W prosty sposób w panelu online lub telefonicznie.

2
Dostarczamy Twój zestaw

Dostarczamy Twój zestaw

Dieta pudełkowa w Łodzi – zawsze na czas!

3
Cieszysz się jakością

Cieszysz się jakością

Bo catering dietetyczny to codziennie nowa przygoda.

4
Jesteś pod Opieką

Jesteś pod Opieką

Jeśli tylko czegoś potrzebujesz – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

5
Zarządzasz swoim pakietem

Zarządzasz swoim pakietem

Zmieniaj parametry diety i dostaw w Panelu Klienta.

6
Osiągasz wyniki

Osiągasz wyniki

My dowozimy jedzenie, a Ty spełniasz cele i marzenia.

7
Dzielisz się opinią

Dzielisz się opinią

Oceniasz posiłki, a my słuchamy Twoich rad!

8

Nasz obszar dostaw w Województwie Łódzkim

Nasz obszar dostaw w Aglomeracji Śląskiej obejmuje Katowice, Chorzów, Rudę Śląską, Siemianowice Śląskie, Dąbrowę Górniczą, Mysłowice, Bytom, Orzesze, Sosnowiec, Jaworzno i Mikołów oraz wiele mniejszych okolicznych miejscowości, którymi są m.in. Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Antoniew, Bartolin, Bedoń Przykościelny, Bronisin DworskiCzytaj więcej…, Budy Wandalińskie, Bukowiec, Byszewy, Cesarka, Dąbrowa, Dąbrówka, Dobra, Dobra-Nowiny, Giemzów, Głogowiec, Górka Pabianicka, Gorzew, Gospodarz, Grodzisko, Janów, Kiełmina, Klęk, Kolonia Brużyca, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Kutno, Łagiewniki Nowe, Michałówek, Natolin, Nowa Gadka, Nowe Skoszewy, Okołowice, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Porszewice, Rąbień, Rzgów, Skotniki, Sosnowiec (95-010), Stara Gadka, Starowa Góra, Stary Imielnik, Stefanów, Stróża (95-020), Stryków, Szynkielew, Tadzin, Wiśniowa Góra, Wódka, Wola Zaradzyńska, Zgierz

FitLab – catering dietetyczny z dowozem w Łodzi to doskonałej jakości usługa, z której zadowolonych są już dziesiątki tysięcy Polaków. Na chwilę obecną nie umożliwiamy zamówienia poza miastem stołecznym Łodzią, ale być może w niedalekiej przyszłości to się zmieni. Możesz na bieżąco sprawadzać strefy naszych dostaw korzystając z wyszukiwarki poniżej.

Warszawa
Kraków
Poznań
Szczecin

Okoliczne miejscowości wkrótce!

Częstochowa

Okoliczne miejscowości wkrótce!