Dowozimy efekty!

Jesteś osobą dynamiczną, której świat wciąż pędzi do przodu. Skupiasz się na ciągłym rozwoju, ale brakuje Ci czasu na przygotowanie sobie posiłku? Też tak mieliśmy. Dlatego stworzyliśmy FitLab – catering dietetyczny premium dla wymagających. Nasze zestawy cateringowe składają się z pełnowartościowych, pysznych, sycących i nietuzinkowych dań inspirowanych kuchniami świata. Codziennie przyrządzamy dla Ciebie catering dietetyczny, który pomaga Ci walczyć z brakiem czasu, motywacji, wiekiem i alergiami pokarmowymi. Robimy zakupy, wymyślamy przepisy, gotujemy i zmywamy za Ciebie… rn…a Ty po prostu jedz i celebruj życie!

Piramidka Pudelka

Statystyki

Miesiąc w życiu FitLab

0

pysznych dań

0

straconych kilogramów

0

nowych przepisów

0

miejscowości, do których dowozimy

Dbasz o

…zdrowie, środowisko, a może o własną wygodę?
Z nami nie musisz wybierać!
FitLab catering to rozwiązanie wielu problemów jedną decyzją!

Te zdania mogą już niebawem dotyczyć Ciebie.

  • Korzystam ze zdrowej, przygotowanej przez profesjonalistów diety, która została zbilansowana zarówno pod kątem kalorii, jak i rozkładu makroskładników.
  • Ciągłym monitorowaniem moich postępów zajmuje się doświadczony dietetyk, który pomaga mi utrzymać i maksymalizować efekty zmian mojej sylwetki… oraz samopoczucia.
Fitlab (4)
Fitlab Boy
  • Mam bardzo zróżnicowany jadłospis. Jem dania ze wszystkich stron świata, posiłki mnie nie nudzą, a sezonowość składników oraz różnorodność form podania sprawiają, że codziennie rano odpakowuję fit zestaw jak… prezent spod choinki.
  • Nie muszę rezygnować ze słodyczy. Kuchnia FitLab dba o to, by fit słodycze opierały się o zdrowe zamienniki cukrów i tłuszczy, a dalej smakowały wyśmienicie!
  • Sprawy środowiska nie są mi obojętne. Catering z dostawą do domu wykorzystuje efekt skali, przez co wykonanie zestawu 5 posiłków dla 1 osoby zużywa mniej mediów oraz pozostawia znacznie mniejszy ślad węglowy w przeliczeniu na indywidualne przygotowanie posiłku.
  • Korzystam z dodatkowo płatnej opcji Eko-opakowań, które redukują produkcję plastiku potrzebnego rndo wykonania 1 fit zestawu aż o 89%. Dzięki temu przyczyniam się do aktywnego wspierania ochrony środowiska.

Z nami, poza zdrową i przygotowaną przez ekspertów dietą zyskujesz także:

Czas

Czas

Gdy Ty stawiasz na samorozwój lub przyjemności, my przygotowujemy dla Ciebie zbilansowany najlepszy fit catering!

Różnorodność

Różnorodność

Przepisy naszego Szefa Kuchni są oparte o lokalne, świeże, sezonowe i nieprzetworzone składniki. Mamy ich tysiące!

Pewność

Pewność

Wygodnie zarządzasz swoją dietą z dowozem do domu. My zgodnie z ustalonym planem przywozimy posiłki i dowozimy efekty!

Opiekę

Opiekę

Nasza Dietetyk nieodpłatnie konsultuje Twoje potrzeby, motywacje i pomaga określić kluczowe parametry diety!

Fl 08.21 Wizerunkowa V1 01 Retouch2

Pomagamy, motywujemy, wspieramy.

W dzisiejszym świecie coraz mniej osób ma czas i determinację do tego, by zadbać o regularność oraz jakość swoich posiłków. Justyna Sułkowska, nasza główna Dietetyk, wie jak dopasować dietę do Twojego trybu życia i potrzeb, podnieść jakość Twojego żywienia, a przez to również i kondycji psycho-fizycznej. Naszym celem jest Ci pomagać, bo jak często powtarza Justyna: lepsza dieta to lepsze życie!

info@fitlabcatering.pl

Zobacz jak wyglądają nasze posiłki i praca!

Obserwuj nas na Instagramie.