FitLab Catering

Telefon 735 998 448

Bezpłatna konsultacja żywieniowa pn-pt 9-16

“Siła Kobiecości. W Drodze do Siebie” – FitLab wspiera Konferencję Kobiet w Krakowie

4w4a6439
"Siła Kobiecości"
FitLab wspiera konferencję dla kobiet

24 listopada w Krakowie odbyła się konferencja pod hasłem “Siła Kobiecości.” Tym razem wydarzenie zorganizowane zostało w “Ba·by przestrzeń rozwoju dla kobiet” przy ul. Wielopole. Było to pierwsze z planowanej serii spotkań, które będą wspierały kobiece biznesy – te większe i te mniejsze. Nasz catering pomógł w organizacji tego wydarzenia przygotowując dla wszystkich uczestników zestaw specjalnych dietetycznych przekąsek. Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia.

Konferencja “Siła Kobiecości. W Drodze do Siebie” to spotkanie aktywnych kobiet, które ma na celu promowanie kobiecych inicjatyw biznesowych. To spotkanie dla każdej kobiety, która chciałaby podzielić się z innymi swoją pasją, energią i chęcią do działania. Organizatorki chcą stworzyć dla wszystkich chętnych kobiet przestrzeń, w której będą się one czuły dobrze i bezpiecznie, ale też będą mogły skorzystać z wiedzy zaproszonych gości i wyjść z Konferencji bogatsze o nowe doświadczenia i wiedzę. 

Prelegentkami i wystawczyniami są więc kobiety, które mają swoje pasje, zdolności i talenty i chcą się tym dzielić z innymi. Tym razem wśród nich znalazły się między innymi stylistki paznokci, producentki rzemieślniczej biżuterii, brafitterki czy ambasadorki wegańskich kosmetyków. 

Pojawianie się FitLab catering na tym wydarzeniu absolutnie nie było przypadkowe. Jesteśmy cateringiem, w którym kobiety mają decydujący głos. To w ich rękach są zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów. Dietetyczki, szefowe kuchni, managerki – to zespół kobiet, które dbają o Was każdego dnia. Tym bardziej chętnie wsparliśmy konferencję “Siła Kobiecości. W Drodze do Siebie” zapewniając uczestniczkom nasze dietetyczne przekąski i desery.

Wróć do FitBloga

Polecane

Jennifer Burk Ecxb0yaz Zu Unsplash
Dieta kopenhaska
dlaczego budzi kontrowersje?
Dieta kopenhaska, czyli jak się nie odchudzać Kolejny rok za nami i czas na nowe postanowienia. Wśród najczęściej pojawiających się obietnic noworocznych…
#Lifestyle #Porady #TrendyŻywieniowe
Fl Dieta 483x264
Współpraca
Z gwiazdami TVN7
Dieta od pierwszego wejrzenia – współpraca z gwiazdami programu TVN Zapewne większość z Was chociaż słyszała o kontrowersyjnym programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” produkcji TVN.
#Aktualności #FitLabTeam
Photo 127
5 najlepiej ocenianych posiłków
wasz wybór najlepszych dań w marcu 2022
5 najlepiej ocenianych dań w marcu 2022 Przedstawiamy kolejny wpis z naszego cyklu, w którym chcemy prezentować Wam zestawienia najwyżej ocenianych przez…
#Aktualności #CodziennośćFitLab ranking-top5
KODY RABATOWE JESIEŃ 2022! Aktualny cennik