3 2

Zdrowa dieta w Olkuszu i okolicach

już od 47 PLN!

Zamów zestaw testowy
Fl Wwa 1920x1080 01

Catering dietetyczny, który dotrzymuje Ci kroku

z dostawą do Olkusza i okolicznych miejscowości.

Poznaj nasze diety
Fl Glowna 1920x1080 03

Fit catering premium w Olkuszu i okolicach!

Znajdź dietę najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom!

Użyj kalkulatora

Olkusz i okolice

Catering dietetyczny…

… nie oznacza rezygnacji z przyjemności jedzenia! W FitLab Catering już od 2014 roku dokładamy wszelkich starań, aby nasze posiłki były nie tylko zdrowe, ale również smaczne, różnorodne i zawsze najwyższej jakości. Wybierz zbilansowaną dietę pudełkową odpowiadającą Twoim potrzebom i zamów ją z dostawą do Olkusza i okolicznych miejscowości!
Od wielu lat przygotowujemy posiłki dbając o zadowolenie naszych Klientów. W naszym fit cateringu nie ma miejsca na nudę. Cieszymy się kiedy możemy Cię zaskoczyć nową zupą czy fit deserem. Cały czas szukamy inspiracji w różnych kuchniach świata. Znajdujemy rozmaite nowe przepisy i ciekawe połączenia. Poszukujemy też nowych, jeszcze lepszych produktów. Nasi eksperci w dziedzinie żywienia codziennie tworzą menu, które mile Cię zaskoczy zarówno smakiem jak i wyglądem dań.

Chcesz się przekonać? Zamów catering dietetyczny z dostawą pod same drzwi.

catering dietetyczny Lublin

Fit dieta z dowozem

Szukasz zdrowej i smacznej diety pudełkowej? Spróbuj jednego z naszych pakietów żywieniowych, który dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce w Olkuszu i okolicznych miejscowościach!
Lubisz jeść dobrze i zdrowo, ale z powodów zdrowotnych czy światopoglądowych musisz wdrażać wykluczenia? W FitLab Catering przygotowujemy nasze diety w taki sposób, aby ewentualne ograniczenia żywieniowe nie odbierały Ci przyjemności z jedzenia! Jeśli nie jesz mięsa, nie przepadasz za rybami lub nie tolerujesz glutenu i laktozy – u nas znajdziesz coś dla siebie! Wybierz jedną z naszych zdrowych diet i ciesz się restauracyjną jakością zamkniętą w pudełku.

Zobacz co zyskujesz:

Czas

Czas

Nie musisz już myśleć o codziennych zakupach, gotowaniu i sprzątaniu. My zrobimy to za Ciebie, a następnie dowieziemy Twoją dietę pod wskazany adres.

Różnorodność

Różnorodność

Zdrowa dieta nie musi być nudna! Inspirujemy się kuchniami świata i nieustannie poszukujemy nowych przepisów oraz produktów.

Pewność

Pewność

Ciesz się swoją dietą wszędzie gdzie tego potrzebujesz! To Ty wybierasz miejsce dostawy, a nasi kurierzy dostarczają Twój pakiet posiłków zawsze na czas.

Opiekę

Opiekę

Nasza dietetyk jest do Twojej dyspozycji. Masz wątpliwości dotyczące Twojego programu żywieniowego? Zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail.

Fl 08.21 Wizerunkowa V1 01 Retouch2

Ty pytasz, my odpowiadamy!

Zdajemy sobie sprawę, że wybór diety najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb może nie być łatwy. Dlatego Iwona i Justyna – nasze dietetyczki – pomogą Ci w podjęciu decyzji. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail i umów się na bezpłatną konsultację. Zbadamy Twoje potrzeby i zarekomendujemy najlepszą dietę pudełkową z naszej oferty.

735 998 448

Filozofia FitLab catering!

Zobacz jak to może wyglądać:

Określasz swoje potrzeby

Określasz swoje potrzeby

Wybierasz program żywieniowy, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

1
Zamawiasz dietę

Zamawiasz dietę

Korzystasz z panelu klienta na naszej stronie lub kontaktujesz się z nami.

2
Dostarczamy Twój zestaw

Dostarczamy Twój zestaw

Zdrowa dieta z dostawą w Olkuszu i okolicznych miejscowościach.

3
Cieszysz się jakością

Cieszysz się jakością

Najlepsze sezonowe produkty i wciąż zmieniające się menu.

4
Jesteś pod Opieką

Jesteś pod Opieką

Odpowiadamy na pytania, pomagamy określać cele i dowozić efekty.

5
Zarządzasz swoim pakietem

Zarządzasz swoim pakietem

Wstrzymaj zamówienie, zmień adres dostawy lub zmień dietę.

6
Osiągasz wyniki

Osiągasz wyniki

Pomagamy Ci w bezproblemowej realizacji założonych celów!

7
Dzielisz się opinią

Dzielisz się opinią

To ważne co myślisz! Powiedz nam o tym!

8

Lokalizacja

Pakiety dietetycznych posiłków wysokiej jakości możesz zamówić do Olkusza oraz pobliskich miejscowości takich jak: Adamowice, Bębło, Biały Kościół, Biskupice (32-200), Bogucin Duży, Bogucin MałyCzytaj więcej…, Bogucin Wielki, Bolesław, Brończyce, Bukowno, Bukowska Wola, Celiny Przesławickie, Charsznica, Chełm, Chobędza, Chodów, Chrząstowice, Cieplice, Ciszowice, Czajowice, Czaple Małe, Czaple Wielkie, Czubrowice, Dziewięcioły, Falniów, Falniów-Wysiołek, Glinica, Gołaczewy, Gołcza, Gotkowice, Jaksice, Janowiczki, Januszowice (32-090), Jaroszowiec, Jerzmanowice, Kalina- Rędziny, Kalina-Lisiniec, Kaliś, Kamieńczyce, Kamienica, Kawiory, Klucze, Kogutek, Komorów (32-200), Krążek, Krępa, Łazy (32-048), Lgota Wielka, Maków , Marchocice, Marszowice, Miechów, Miechów-Charsznica, Młyny, Nasiechowice, Niedźwiedź, Nowa Wieś (32-043), Ojców, Olewin, Orłów, Osiek (32-300), Parkoszowice, Pazurek, Podlesie, Podlipie, Podmiejska Wola, Pojałowice, Polanowice, Poradów, Prandocin, Prandocin-Iły, Prandocin-Wysiołek, Przeginia, Przesławice, Przybysławice, Rabsztyn, Racławice, Ratajów, Rzeżuśnia, Sąspów, Siedliska, Sieniczno, Skała, Sławice Szlacheckie, Słomniki, Smroków, Strzeżów Drugi, Strzeżów Pierwszy, Szczepanowice, Szreniawa, Trzebienice, Ulina Mała, Ulina Wielka, Wężerów, Wielkanoc, Wielki Dół, Wierzchowisko, Wilków, Wiśliczka, Witeradów, Witowice, Wola Luborzycka, Wolbrom, Wymysłów, Wysiołek Luborzycki, Zabagnie, Zagaje Zarogowskie, Zagorzyce, Żarnowica, Zarogów, Zarzecze, Zasępiec, Zederman, Zielona, Zimnodół, Żurada

Chcesz zamówić dietę, ale nie widzisz Twojej miejscowości?rnZadzwoń lub napisz – sprawdzimy, co możemy dla Ciebie zrobić.

Warszawa
Kraków
Poznań
Szczecin

Okoliczne miejscowości wkrótce!

Częstochowa

Okoliczne miejscowości wkrótce!