Mieszanie sałaty przez pracownika FitLab

Właśnie dlatego stworzyliśmy FitLab – aby dzielić się z innymi swoją pasją do zdrowej, smacznej kuchni. Nasz zespół tworzą osoby posiadające wykształcenie sportowe, specjalizujące się w dietetyce, dlatego wiemy jak wesprzeć Twój organizm odpowiednią dietą dostosowaną do Twoich potrzeb.

W dzisiejszym świecie coraz mniej osób ma czas i determinację na dbanie o zdrową i prawidłowo zbilansowaną dietę. Poszukiwanie zdrowych, świeżych i wysokiej jakości produktów bywa często czasochłonne. Dlatego, dzięki Fit Lab możemy zadbać o jakość życia, komfort i zadowolenie każdego Klienta.

Łączy nas pasja do zdrowego i aktywnego trybu życia. Od początku staramy się, aby nasze diety były pełnowartościowe, pyszne i wyjątkowe. Cieszymy się, że razem możemy odkrywać nowe smaki.

FitLab to My

Fit is
timeless!

We love
what we do.
We do it with
passion!

Dlaczego my?

 • Różnorodne menu Nasze pudełka nie są nudne, damy Ci możliwość spróbowania dań z całego świata.
 • Jakość produktów Wyselekcjonowane, świeże, od zaufanych dostawców.
 • Kontakt z Klientem Pomożemy Ci wybrać optymalną dietę, udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
 • Efekty i zadowolenie Klientów Chcemy abyś dzięki naszej diecie poczuł się lekki i pełen energii, przekonał się, że zdrowy styl życia może być łatwy i przyjemny.
Sekcja 6- Katarzyna Kowalik Dietetyk(1)

Nasi Dietetycy – Specjaliści z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej oferują konsultacje dietetyczne w zakresie ustalenia indywidualnego planu żywienia, dietoterapię, pomiar składu ciała wraz z szeroką interpretacją, analizę wyników badań laboratoryjnych, dobór suplementacji.

Potrzebujesz profesjonalnego
doradztwa żywieniowego?

Opinie

 • 5 star review  Najlepszy catering jaki miałam okazję testować(a trochę juz tego przerobiłam). Pyszne jedzenie, wszystko świerze i ładnie podane (aż szkoda było jeść!). Dodatkowo na uwagę zasługuję zaangazowanie Właścicielek które idą klietowi na ręke (dziewczyny tak trzymać) i odbierają telefony nawet w weekend oraz Pan kurier który zawsze był punktualny!

  thumb An Zu
  5/07/2016

  5 star review  Zdrowo, smacznie do tego pełen profesjonalizm! 🙂

  thumb Magdalena Wasielewska
  10/30/2015

  5 star review  PKJ -> Profesjonalizm, Klasa, Jakość !

  thumb Pawel Oracz
  6/22/2017
 • 5 star review  Jedzenie jest po prostu palce lizać !!! Niesamowite połączenia smakowe i solidne porcje jak na 1200 kcal. Dodam jeszcze, że obsługa jest przemiła, co jest naprawdę rzadkością (doświadczenie z wielu innych kateringów dietetycznych). Polecam wszystkim i sama FitLaba za nic w świecie nie zamienię.

  thumb Maria Mucha
  8/16/2016

  5 star review  Jedzenie rożnorodne, świeże , smaczne , zawsze dostarczone na czas . Polecam:)

  thumb Marta Brózda
  2/13/2017

  5 star review  Najlepszy catering w Krakowie! Wszystko świeże, bardzo smaczne i idealnie doprawione. A ich pomysłowość chyba nie zna granic! Gorąco polecam.

  thumb Kasia Marszał
  4/18/2017
 • 5 star review  super świeże i smaczne potrawy! estetycznie i dobrze zapakowane! wygodna dostawa, można wybrać godzinę między 6 a 10 rano. Polecam!!!

  thumb Mateusz Zabierowski
  1/22/2016

  5 star review  Polecam - 5/5! Pysznie, kolorowo, sycąco (bywa i słodko <3!!!)... a do tego zdrowo! 😀 Czego chcieć więcej? 🙂

  thumb Kasia Zareba
  7/23/2015

  5 star review  Just perfect

  thumb Michal Burylo
  3/08/2016
 • 5 star review  Najlepszy catering dietetyczny z jakiego korzystałam!!! DOSTAWA: zawsze w ustalonym przedziale czasowym, nie ma sytuacji, żeby jedzenie leżało godzinami pod drzwiami tak jak ma to miejsce w przypadku innych firm DIETA: produkty najwyższej jakości, zawsze świeże, 100% eko, nie ma mowy o żadnej chemii, menu oryginalne i bardzo urozmaicone, smacznie, ładnie i kolorowo 🙂 POLECAM serdecznie wszystkim miłośnikom zdrowego odżywiania!

  thumb Cate Galganek
  11/25/2015

  5 star review  Best !!!

  thumb Arnika Mi
  3/07/2016

  5 star review  Jest pysznie i tak trzymać! 🙂

  thumb Jola Fia
  2/15/2016
 • 5 star review  Najlepszą recenzją jest moja waga 30 dni ćwiczeń - 1 stracony kilogram 25 dni ćwiczeń + dieta wyliczona i przygotowana przez (fantastyczne swoją drogą) dziewczyny - 7 kilogramów mniej. Dostawy zawsze o czasie, świetny kontakt w trakcie diety. Mimo efektów wagowych to i tak nie jest największy plus kontaktów z FitLab. Czas który oszczędzam na gotowaniu, zakupach, liczeniu kalorii jest bezcenny. Samopoczucie przy zbilansowanym i dobrze rozłożonym w czasie jedzeniu również jest super. Polecam!

  thumb Łukasz Wilk
  2/07/2016

  5 star review  Pyszne jedzonko. Wszystko bez wyjątku smakowite,lekkie,zdrowe. Love it <3

  thumb Agnieszka Szydłowska
  11/29/2016

  5 star review  Zawsze punktualnie, świeże ,urozmaicon i bardzo smakowite ,trzymajcie tak dalej!!!!!

  thumb Dorota Tyrkiel
  12/10/2015

Jesteśmy na Instagramie