3 2

Poznaj nasze diety

z dostawą do Nowego Sącza i okolic!

Wybierz plan żywieniowy
Fl Glowna 1920x1080 09

My gotujemy, Ty masz czas dla siebie.

Catering dietetyczny premium w Nowym Sączu i okolicznych miejscowościach.

Sprawdź gdzie dowozimy
1 2

Zdrowy catering w Nowy Sączu

Dopasuj dietę do swoich potrzeb!

Użyj kalkulatora
Fl Glowna 1920x1080 10

Zadbaj o siebie i swoich bliskich

Skorzystaj z promocji na kilka zamówień pod ten sam adres.

Sprawdź promocje

Catering dietetyczny – Nowy Sącz i okolice

Zdrowa i zbilansowana dieta…

… to silny i zdrowy organizm! Postaw na FitLab catering dietetyczny i zamów pakiet z dostawą do Nowego Sącza i okolicznych miejscowości!rnOd wielu lat robimy wszystko aby nasze diety pudełkowe jak najbardziej odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów.rnNasi eksperci i dietetycy dokładają wszelkich starań aby przygotowywane przez nas posiłki były nie tylko wartościowe ale także smakowały naprawdę dobrze. Dlatego cały czas dbamy o to aby dania, które przygotowujemy były różnorodne oraz oparte na składnikach najwyższej jakości. Nasze diety tworzone są w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, bez względu na to czy jest wegetarianinem, aktywnym sportowcem, czy chce zrzucić zbędne kilogramy.

Chcesz jeść smacznie i zdrowo? Wybierz swoją dietę pudełkową od FitLab catering!

catering dietetyczny Lublin

Dieta z dostawą do Nowego Sącza

Potrzebujesz zmiany swoich dotychczasowych przyzwyczajeń? Z chęcią Ci pomożemy i dostarczymy wybraną przez Ciebie dietę pod Twoje drzwi w Nowym Sączu i okolicach!rnNasi klienci mają różne potrzeby i preferencje. Dlatego też codziennie staramy się aby każdy mógł znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie. Chcemy żeby nasze diety były zarówno zróżnicowane, jak również oparte na najlepszych wysokogatunkowych produktach. Jakość i smak przygotowywanych przez nas posiłków mają więc dla nas kluczowe znaczenie.

Zobacz jakie korzyści czekają na Ciebie

Czas

Czas

Pozwól nam zadbać o Twój codzienny jadłospis. Wybrany przez Ciebie pakiet żywieniowy na cały dzień będzie czekał pod Twoimi drzwiami, a Ty możesz całkowicie poświęcić się swoim obowiązkom i przyjemnościom.

Różnorodność

Różnorodność

Nie lubimy nudy! Nieustannie szukamy więc nowych produktów i przepisów tak abyś mógł razem z nami odkrywać zróżnicowane smaki przygotowywanych przez nas dań.

Pewność

Pewność

Nasi kurierzy to specjaliści w dostarczaniu zamówionej przez Ciebie diety tam gdzie tego potrzebujesz.

Opiekę

Opiekę

Masz pytanie dotyczące diety? Coś Cię niepokoi? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko aby Ci pomóc!

Fl 08.21 Wizerunkowa V1 01 Retouch2

Porozmawiajmy!

Jeśli nie masz pewności czy dieta pudełkowa to rozwiązanie dla Ciebie, nie wiesz co wybrać, lub masz jakiekolwiek inne pytanie związane z naszą ofertą skontaktuj się z nami! Joanna Kurkiewicz, nasza główna Dietetyk, wie wszystko o przygotowywanych przez nasz posiłkach i z chęcią pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie. Zadzwoń lub wyślij maila i z naszą pomocą wybierz dietę pudełkową najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb!

735 998 448

Najlepsza droga do Twojej diety!

Zobacz jak to działa:

Określasz swoje potrzeby

Określasz swoje potrzeby

Wybierasz dietę, która pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel.

1
Zamawiasz dietę

Zamawiasz dietę

Samodzielnie online lub korzystasz z naszej tele-pomocy.

2
Dostarczamy Twój zestaw

Dostarczamy Twój zestaw

Twoja dieta pudełkowa z dostawą do Nowego Sącza i okolic!

3
Cieszysz się jakością

Cieszysz się jakością

Smak naszych dań i wysoka jakość składników są dla nas bardzo ważne!

4
Jesteś pod Opieką

Jesteś pod Opieką

Nasza dietetyk pomoże Ci w decyzji.

5
Zarządzasz swoim pakietem

Zarządzasz swoim pakietem

Łatwe w obsłudze konto klienta pozwala Ci na dokonywanie zmian.

6
Osiągasz wyniki

Osiągasz wyniki

Twoje efekty są dla nas bardzo ważne!

7
Dzielisz się opinią

Dzielisz się opinią

Powiedz nam co myślisz! Pomożesz nam i doradzisz innym!

8

Lokalizacja

Dietetyczne posiłki z FitLab Catering możesz zamówić do Nowego Sącza i okolicznych miejscowości takich jak Będzieszyna, Biała Woda, Bilsko, Borówna, Brzeźnica, ChełmiecCzytaj więcej…, Chronów, Czchów, Drużków Pusty, Gnojnik, Gosprzydowa, Iwkowa, Jurków, Kąty, Kobyle, Kopaliny, Kurów, Łęki, Leksandrowa, Lewniowa, Lipnica Dolna, Lipnica Górna, Lipnica Murowana, Łomna, Łososina Dolna, Mały Wiśnicz, Muchówka, Okocim, Piaski-Drużków, Połom Duży, Połom Mały, Porąbka Iwkowska, Poręba Spytkowska, Rąbkowa, Rajbrot, Stary Sącz, Tęgoborze, Tropie, Tworkowa, Tymowa, Uszew, Wielogłowy, Wielopole, Wiśnicz Nowy, Wiśnicz Stary, Witowice Dolne, Witowice Górne, Wojakowa, Wytrzyszczka, Zawada Uszewska, Znamirowice

Twojej lokalizacji nie ma na mapie? Zapytaj nas o dostępność naszych diet w Twojej miejscowości!rnZadzwoń lub napisz – sprawdzimy, jakie mamy możliwości.

Warszawa
Kraków
Poznań
Szczecin

Okoliczne miejscowości wkrótce!

Częstochowa

Okoliczne miejscowości wkrótce!