FitLab Catering

Telefon 735 998 448

Bezpłatna konsultacja żywieniowa pn-pt 9-16

FitLab Catering – czym kierujemy się przy komponowaniu diet pudełkowych?

Czym Kierujemy
FitLab
Czym się kierujemy?

Nasze gotowe posiłki dietetyczne są komponowane przez Szefa Kuchni i naszą główną Dietetyk. Ich bliska współpraca gwarantuje nie tylko profesjonalne zbilansowanie kaloryczne każdej z diet, ale i apetyczne posiłki.
Jak nam się to udaje?
1. Sezon na smaki!
Stawiamy na świeże produkty, które codziennie sprowadzamy od sprawdzonych dostawców i jadłospisy układane zgodnie z kalendarzem produktów sezonowych. Właśnie dlatego wiosną w naszym fit cateringu królują nowalijki, latem dojrzałe owoce i świeże warzywa a jesienią i zimą stawiamy na składniki, które są przetworzone w zdrowy sposób (mrożenie, suszenia, maryowanie). Smaki w naszych pudełkach zmieniają się więc zgodnie z porami roku a na talerzach lądują produkty, w które obfitują poszczególne miesiące.

2. Zdrowe nowinki!
W kuchni nie może być miejsca na nudę! Z jednej strony uważnie obserwujemy trendy kulinarne i czerpiemy inspiracje z tych, które są zarówno ciekawe jak i dietetycznie wartościowe. Właśnie dlatego stawiamy na produkty znane pod nazwą super foods, czyli te o działaniu prozdrowotnym. Znajdziesz je zarówno w naszych fit słodyczach (kakao, jagody goji), daniach głównych (komosa ryżowa, jarmuż) czy w dodatkach (buraki, orzechy).

3. Świat na talerzach!
Inspirują nas kuchnie świata! Nieustannie testujemy dania – między innymi – kuchni włoskiej, meksykańskiej, tajskiej i dużo czasu poświęcamy na to, by naszym Klientom podać je w jak najbardziej apetycznej formie. To mariaż pomysłów i smaków, ponieważ komponujemy je ze znanymi i sprawdzonymi daniami kuchni polskiej. Wierzymy w różnorodność i w fit odsłonę kuchni fusion.

4. Wszystkie wcielenia pomidora 🙂
Nasi Klienci bardzo cenią sobie naszą pomysłowość form podania składników i dań. Dużo wysiłku, ale i uśmiechu wkładamy w to, by w danym miesiącu jak najczęściej rotować pomysły na posiłki. Oznacza to, że – dla przykładu – smakiem pomidorów w naszych dietach z dostawą do domu możecie cieszyć się dzięki gęstym zupom, esencjonalnym sosom do pełnoziarnistego makaronu, zapiekankom, sałatkom z nieoczywistymi dodatkami a nawet wytrawnym babeczkom!

5. Po pierwsze “na zdrowie”!
Wszystkie zalety smaków w naszych dietach pudełkowych osiągamy dzięki zasadom zdrowego przygotowywania posiłków. Unikamy zatem smażenia na rzecz częstszej obróbki parowej w piecach konwekcyjnych. Nasze zdrowe tłuszcze (niezbędne do prawidłowego wchłaniania witamin A, D, E i K) pochodzą z oliwy, dobrej jakości oleju, orzechów, pestek, nasion. Często stosujemy zioła i przyprawy, które stymulują trawienie.

Każdy kulinarny pomysł jest opracowywany przez #FitLabTeam a posiłek danej diety przygotowywany tak, jak byśmy świadczyli usługi cateringu dietetycznego członkom naszej rodziny. Codziennie sami jesteśmy też skrupulatnymi recenzentami naszych jadłospisów, co pozwala nam stale je rozwijać.

Jeśli masz pytania związane z komponowaniem naszych diet, zapraszamy do kontaktu z Asią, naszą główną Dietetyk. Do usłyszenia!

Wróć do FitBloga

Polecane

Wszystko o zdrowych przekąskach dla dzieci na każdą okoliczność
Zdrowe przekąski dla dzieci
co powinny jeść nasze pociechy
Zdrowe przekąski dla dzieci – na urodziny, do szkoły, przedszkola, na wycieczkę Jak powszechnie wiadomo, urozmaicona, dobrze zbilansowana dieta stanowi podstawę zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. To…
#CodziennośćFitLab #Lifestyle #Porady #TrendyŻywieniowe
Eaters Collective I Xvfntqjwi Unsplash
5 najlepiej ocenianych posiłków
nasze najlepsze dania w styczniu 2022
5 najlepiej ocenianych dań w styczniu 2022 W nowym roku startujemy z nowym cyklem wpisów. Chcemy prezentować Wam zestawienia najwyżej ocenianych przez…
#Aktualności #CodziennośćFitLab ranking-top5
Cheat meal czym jest i na czym polega
Cheat meal
czym jest i jak wpływa na dietę
Cheat meal, czyli oszukiwanie na diecie. Czy warto? Będąc na diecie staramy się aby nasz jadłospis był bogaty wyłącznie w zdrowe posiłki o…
#CodziennośćFitLab #Lifestyle #Porady #TrendyŻywieniowe
KODY RABATOWE ZIMA 22/23 Aktualny cennik