Diety FitLab

Oferujemy zróżnicowane diety dostosowane do potrzeb i trybu życiu dla osób chcących obniżyć swoją wagę, zadbać o dobre samopoczucie, zachować zgrabną sylwetkę, a także aktywnych fizycznie i sportowców. Codziennie dostarczymy Ci zdrowe i smaczne posiłki przygotowane ze świeżych, nieprzetworzonych, sezonowych produktów najwyższej jakości.

Nasza dieta pudełkowa to odpowiednio skomponowane zestawy posiłków w trosce o zdrowie, dobre samopoczucie i zgrabną sylwetkę.

Diety FitLab

  • Kraków i okolice
  • Katowice i okolice

Active

69,0089,00

Wege z rybami

59,0079,00

Wege

55,0075,00

Fit

55,0075,00

Zamów już dziś!

Dłużej z korzyścią!

Przy zamówieniu dowolnej diety na okres min. 20 dni – 1 dzień diety dostajesz w prezencie. Przy zamówieniu na okres min. 30 dni – 2 dni diety w prezencie.

Zapisz się do newslettera!

10% na start!

Zapisz się do newslettera już dziś i otrzymaj 10% rabatu na zakupy!

Pytania
i odpowiedzi

Diety Fitlab

Dieta pudełkowa to zestaw 5 posiłków (No1, No2, No3, No4, No5), dzięki czemu możesz zadbać o regularne odżywianie, a tym samym uniknąć uczucia głodu, osłabienia i spożywania nadmiernych ilości jedzenia. Jednak jeśli lubisz gotować lub zjeść zdrową kolację w ulubionej restauracji możesz wybrać dietę składającą się z dowolnych 3 lub 4 posiłków. Nie dotyczy to diet o wartości 1200 kcal- występujących tylko w wersji 5 posiłkowej.

Oczywiście! Wszystkie diety są układane przez naszego profesjonalnego Dietetyka, który również nadzoruje proces ich przygotowania. Dzięki temu dieta FitLab jest zbilansowana i pełnowartościowa, a Ty możesz cieszyć się jej efektami.

Z pewnością najważniejszym kryterium będzie czy spożywasz mięso i ryby jak również produkty z zawartością glutenu, czy laktozy. Wybór kaloryczności zależy od Twoich potrzeb i celu. Dieta powinna być dobrana na podstawie Twojej wagi, trybu życia i i pożądanych efektów. Z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepszy wariant! Wypełnij ankietę i umów się telefonicznie lub mailowo na konsultacje.

To sprawa indywidualna! Nie zawsze niska kaloryczność diety gwarantuje spadek masy ciała. Jeśli wybierzesz dietę o zbyt niskiej podaży energetycznej może przynieść Ci szybki i krótkotrwały efekt. Dlatego służymy Ci pomocą zarówno mailowo jak i telefonicznie w najlepszym wyborze!

Niestety nie przyjmujemy indywidualnych wykluczeń. Mamy natomiast w ofercie diety które wykluczają mięso, ryby, owoce morza, gluten, laktozę i nabiał.

Przykro nam, ale aktualnie nie jesteśmy w stanie zaoferować Ci spersonalizowanej diety. Wierzymy jednak, że znajdziesz w naszej ofercie wariant dla siebie.

Zamówienie i Dostawa

Pierwszy zestaw diety otrzymasz dwa dni po złożeniu zamówienia. Zamówienia przyjmujemy codziennie do godziny 16:00.

Diety przygotowujemy na 6 dni w tygodniu. Codziennie od poniedziałku do piątku w wybranym godzinnym przedziale czasowym od 5.00 do 10.00 dostarczymy Ci świeżo przygotowaną dietę pod drzwi. Jeśli zamówiłeś dietę na sobotę otrzymasz zestaw w piątek.

Tak. Zmiana adresu lub/i godziny dostawy jest możliwa z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 16.00.

Oczywiście, możesz zawiesić dietę na 2 dni przed planowaną dostawą do godz 16:00 (np. wyjeżdżasz na weekend w piątek, zawieś dostawę w swoim kalendarzu najpóźniej w środę do godz 16:00). Pamiętaj, że zawsze podczas składania zamówienia możesz wybrać dowolne dni dostaw, a także zawieszać dietę w razie potrzeby i przenieść ją na dogodne dni.

Dietę pudełkową dostarczamy na terenie Krakowa (bezpłatna dostawa) i okolic za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie.