Diety FitLab

Oferujemy zróżnicowane diety dostosowane do potrzeb i trybu życiu dla osób chcących obniżyć swoją wagę, zadbać o dobre samopoczucie, zachować zgrabną sylwetkę, a także aktywnych fizycznie i sportowców. Codziennie dostarczymy Ci zdrowe i smaczne posiłki przygotowane ze świeżych, nieprzetworzonych, sezonowych produktów najwyższej jakości.

Nasza dieta pudełkowa to odpowiednio skomponowane zestawy posiłków w trosce o zdrowie, dobre samopoczucie i zgrabną sylwetkę.

Diety FitLab

Active

69,0089,00

Wege z rybami

59,0079,00

Wege

55,0075,00

Fit

55,0075,00

Zamów już dziś!

Dłużej z korzyścią!

Przy zamówieniu dowolnej diety na okres min. 20 dni – 1 dzień diety dostajesz w prezencie. Przy zamówieniu na okres min. 30 dni – 2 dni diety w prezencie.

Pytania
i odpowiedzi

Diety Fitlab

Dieta pudełkowa to zestaw 5 posiłków (No1, No2, No3, No4, No5), dzięki czemu możesz zadbać o regularne odżywianie, a tym samym uniknąć uczucia głodu, osłabienia i spożywania nadmiernych ilości jedzenia. Jednak jeśli lubisz gotować lub zjeść zdrową kolację w ulubionej restauracji możesz wybrać dietę składającą się z dowolnych 3 lub 4 posiłków. Nie dotyczy to diet o wartości 1200 kcal- występujących tylko w wersji 5 posiłkowej.

Oczywiście! Wszystkie diety są układane przez naszego profesjonalnego Dietetyka, który również nadzoruje proces ich przygotowania. Dzięki temu dieta FitLab jest zbilansowana i pełnowartościowa, a Ty możesz cieszyć się jej efektami.

Z pewnością najważniejszym kryterium będzie czy spożywasz mięso i ryby jak również produkty z zawartością glutenu, czy laktozy. Wybór kaloryczności zależy od Twoich potrzeb i celu. Dieta powinna być dobrana na podstawie Twojej wagi, trybu życia i i pożądanych efektów. Z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepszy wariant! Wypełnij ankietę i umów się telefonicznie lub mailowo na konsultacje.

To sprawa indywidualna! Nie zawsze niska kaloryczność diety gwarantuje spadek masy ciała. Jeśli wybierzesz dietę o zbyt niskiej podaży energetycznej może przynieść Ci szybki i krótkotrwały efekt. Dlatego służymy Ci pomocą zarówno mailowo jak i telefonicznie w najlepszym wyborze!

Tak, wybierając odpowiedni rodzaj diety możesz wykluczyć mięso, ryby, owoce morza, gluten, laktozę. Ze względu na to, że dbamy aby Twoja dieta była odpowiednio zbilansowana pod kątem kaloryczności jak i wartości odżywczych nie możemy przyjmować wykluczeń. Może czasami warto spróbować i przekonać się do nielubianego z dzieciństwa składnika diety;) Prosimy o wyrozumiałość!

Przykro nam, ale aktualnie nie jesteśmy w stanie zaoferować Ci spersonalizowanej diety. Wierzymy jednak, że znajdziesz w naszej ofercie wariant dla siebie.

Zamówienie i Dostawa

Pierwszy zestaw diety otrzymasz dwa dni po złożeniu zamówienia. Zamówienia przyjmujemy codziennie do godziny 16:00.

Diety przygotowujemy na 6 dni w tygodniu. Codziennie od poniedziałku do piątku w wybranym godzinnym przedziale czasowym od 5.00 do 10.00 dostarczymy Ci świeżo przygotowaną dietę pod drzwi. Jeśli zamówiłeś dietę na sobotę otrzymasz zestaw w piątek.

Tak. Zmiana adresu lub/i godziny dostawy jest możliwa z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 16.00.

Oczywiście, możesz zawiesić dietę na 2 dni przed planowaną dostawą do godz 16:00 (np. wyjeżdżasz na weekend w piątek, zawieś dostawę w swoim kalendarzu najpóźniej w środę do godz 16:00). Pamiętaj, że zawsze podczas składania zamówienia możesz wybrać dowolne dni dostaw, a także zawieszać dietę w razie potrzeby i przenieść ją na dogodne dni.

Dietę pudełkową dostarczamy na terenie Krakowa (bezpłatna dostawa) i okolic za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie.