FitLab Catering

Telefon 735 998 448

Bezpłatna konsultacja żywieniowa pn-pt 9-16

Dieta wegańska już dostępna w FitLab catering!

Fl Blog 300x260 15
Go vegan!
Dieta wegańska już dostępna

Jesteśmy nowoczesnym cateringiem, który non-stop śledzi trendy żywieniowe i dostosowuje się do wciąż zmieniającego świata. Dotrzymujemy Wam kroku w codziennej pracy, w życiu prywatnym i w czasie wolnym. Dbamy o to, żebyście nigdy nie czuli się głodni i znudzeni. Dlatego też nastał czas na to, by wprowadzić do naszej oferty na stałe catering wegański. 

F01a1 1 300x300 1Weganizm, czyli najbardziej moralny trend żywieniowy ostatnich kilku dekad, dołącza do naszej stałej oferty diety pudełkowej.  Ten sposób żywienia zakłada całkowitą rezygnację nie tylko ze spożywania mięsa, ale także ze wszystkich produktów odzwierzęcych, w tym także jaj, nabiału, a nawet miodu. Dieta roślinna, o ile właściwie skomponowana, niesie ze sobą ogrom zalet zdrowotnych – od poprawy perystaltyki jelit, przez mniejsze otłuszczenie narządów wewnętrznych i ochronę zębów przed próchnicą aż po mniejsze ryzyko występowania chorób nowotworowych.

Coraz więcej ludzi nie tylko z pobudek zdrowotnych, ale także moralnych przechodzi na dietę wegańską, która jest świetnym sposobem również na to, by szybko schudnąć i potem utrzymywać pożądaną wagę. W naszej diecie wegańskiej znajdziecie przede wszystkim świeże i przetworzone, sezonowe warzywa oraz owoce, nasiona roślin strączkowych, wegański nabiał, tofu, syrop klonowy, zdrowe tłuszcze pod postacią orzechów, pestek i nasion. aby Wasza dieta była pełnowartościowa i dobrze zbilansowana.

Chcecie wiedzieć więcej?

 

Chcę dowiedzieć się więcej!

 

Wróć do FitBloga

Polecane

Fl Blog Webinar 300x260
Darmowy webinar
dołącz do nas 09.03.2021!
Dołącz do darmowego webinaru „Dieta to nie kara!” z naszą dietetyk Justyną Kochani FitLabowicze, często korzystacie z porad naszych dietetyków i sugerujecie się w codziennych wyborach ich…
#Aktualności #Porady
Fl Blog 300x260 15
Go vegan!
Dieta wegańska już dostępna
Dieta wegańska już dostępna w FitLab catering! Jesteśmy nowoczesnym cateringiem, który non-stop śledzi trendy żywieniowe i dostosowuje się do wciąż zmieniającego świata.
#Aktualności #Lifestyle #TrendyŻywieniowe
Img 3229 1
#CateringDlaSeniora
pomóż nam pomagać
Ruszyła akcja #CateringDlaSeniora – pomóż nam pomagać! Z dniem 30.03.2020 ruszyliśmy na serwisie zrzuta.pl z charytatywną akcją społeczną #CateringDlaSeniora. Zaledwie 25zł może…
#Aktualności #Koronawirus #Kraków
Sprawdź aktualne promocje! Cennik