FitLab Catering

Telefon 735 998 448

Bezpłatna konsultacja żywieniowa pn-pt 9-16

Catering dietetyczny dostępny przez 7 dni w tygodniu!

Fl Blog 300x260 Wolne
Odpoczywaj od gotowania
także w weekendy!

Drodzy FitLabowicze, spieszymy poinformować, że wsłuchując się w Wasze potrzeby właśnie wprowadziliśmy możliwość zamawiania naszych świeżych i pysznych diet z dostawą także na niedzielę! Oznacza to, że od 11.04.2021 będziecie mogli korzystać ze swoich ulubionych planów żywieniowych w trakcie całego weekendu. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej – zapraszamy do lektury. 

Fl Google 407x305 Tydzien (1)Coraz więcej z nas żyje w pośpiechu i coraz częściej pracujemy w modelu elastycznym – raz z domu, raz z biura, a jeszcze innym razem w weekendy. Tym trudniej nam planować z wyprzedzeniem nasze posiłki, a to z kolei często kończy się na wyborze między zamawianiem pizzy do domu a hot-dogiem ze stacji benzynowej łapanym na szybko. Półśrodki jednak nie są dla takich jak Wy i dlatego pomagamy wszystkim FitLabowiczom dbać o zachowanie dobrze zbilansowanej diety nawet w tak niesprzyjających, szybko zmieniających się warunkach. No i w końcu… nawet jeśli macie już wolny weekend, dlaczego akurat mielibyście go poświęcać na gotowanie? FitLab catering gotuje po to, żebyście Wy mogli poświęcać wolny czas na rozwój, edukację, samorealizację, pasje i co najważniejsze – spędzać go z bliskimi. To proste i wygodne… a do tego zdrowe i smaczne!

Uprzejmie informujemy, że wraz z wprowadzeniem dostępności cateringu również w niedziele zmianie ulegnie harmonogram dostaw. Od teraz dostawy na piątek będą realizowane w nocy z czwartku na piątek, a dostawy na weekendy (sobota + niedziela) będą dostarczane wspólnym transportem w nocy z piątku na sobotę.

Mamy nadzieję, że będziecie z chęcią korzystali z opcji dostawy Waszego nowego cateringu dietetycznego przez 7 dni w tygodniu!
Życzymy smacznego i więcej wolnego 😉

Wróć do FitBloga

Polecane

Fl Blog 300x260 Wawa
Warszawa i okolice
dowozimy!
Dietetyczny catering premium w Warszawie. FitLab catering wchodzi do stolicy! Kochani Fitlabowicze, spieszymy poinformować, że nasz catering dietetyczny dostarcza od teraz swoje diety z dostawą…
#Aktualności #Warszawa
Fl Blog 300x260 17
Promocja
Wiosenne promocje
Wiosenne promocje w FitLab catering! Nasz catering dietetyczny od lat dba o to, by nasi klienci nie tylko czuli się…
#Aktualności #Promocje!
Fl Blog 600x520 Brzuch
Dieta GAPS
zdrowe jelita, ale jakim kosztem?
Dieta GAPS – na problemy jelitowe i nie tylko? Mówi się, że zdrowe jelita to zdrowy mózg. Mimo, iż narządy te w naszym ciele…
#Aktualności #Lifestyle #TrendyŻywieniowe
KODY RABATOWE LATO 2022! Aktualny cennik